Listed 3 days ago

1 room apartment of 92m² in Budapest

5th district, Budapest, Hungary

502 782 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartment for rent, Budapest, District V

Translated text Original text A belváros egyik legszebb részén 92 nm-es, gyönyörűen felújított, berendezett, 3 szobás, duplakomfortos saroklakás kiadó Az Erzsébet tér, József nádor tér szomszédságában helyezkedik el a zöld parkra néző ablakokkal rendelkező 2. emeleti lakás. Tágas, világos, lakberendező által fiatalosan berendezett, gépesített. Elosztása: amerikai konyhás nappali, két hálószoba, melyből az egyik saját fürdőszobával rendelkezik, előszoba, toalett és zuhanyzó. Berendezés: francia ágyak, kanapé, gardróbszekrények, székek, asztalok, kisebb szobabútorok, kiegészítők, konyhabútor, mosógép, mosogatógép, fagyasztós hűtőszekrény. A nappaliban hűtő-fűtő légkondi is helyet kapott. Hő és hangszigetelt ablakok, redőnyök. Fűtés: központi fűtés. Közös költség: 69.513,- Ft/hó, fűtéssel, vízzel. Bérleti díj: 500 e Ft/hó. (1400 EUR/hó.) Kaució: 2 hó. Megközelítése és infrastruktúra kiváló, buszok, trolik, Deák Ferenc téri metrók pillanatok alatt elérhetők.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

92 m²

Price

502 782 Ft

Price per m²

5465 Ft

Map

The listing is located at 5th district, Budapest, Hungary

Loading map