3 rooms apartment of 137m² in Budapest

1021 Budapest, Tárogató lejtő 12., Hungary

887 850 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest II. kerület kiadó téglalakás 3 szobás: 888 ezer Ft

A ll. kerületben a Hárshegyi úton, liftes 2. emeleti, belső 2 szintes, 137 nm-es, rendszeresen karbantartott, bútorozott társasházi lakás kiadó. A lakás 2 nappali, 3 hálószoba, 2,5 fürdószoba ,felszerelt konyha ès 3 teraszból áll. Klímával, 24 órás portaszolgálattal, parkkal, játszótérrel, és csodás erdei panorámáva rendelkezik. Egy 8m2-es tároló és egy teremgarázs parkolóhely is tartozik a lakáshoz.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

137 m²

Price

887 850 Ft

Price per m²

6481 Ft

Map

The listing is located at 1021 Budapest, Tárogató lejtő 12., Hungary

Loading map