Listed 3 days ago

2 rooms apartment of 45m² in Budapest

1094 Budapest, Balázs Béla utca 22/B., Hungary

269 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest IX. kerület kiadó téglalakás 2 szobás: 269 ezer Ft

IX. kerületben, a méltán kedvelt, frekventált Balázs Béla utcában, NAPFÉNYES, ERKÉLYES, KLÍMÁS, PRAKTIKUS ELOSZTÁSÚ, 45 nm-es, 2 szobás, BÚTOROZOTT és GÉPIESÍTETT, 4. emeleti (liftes) lakás kiadó minimum 1évre! Bérleti díj: Ft/hó Rezsi költség: Fogyasztás alapján(kb.6 500,-Ft) Közös költség: 12 000FT/hó Internet és tv: bérlő igényei szerint Fűtés: házközponti egyedi méréssel, hűtő-fűtő klíma Kisállat nem hozható, dohányzás nem megengedett. Közjegyzői kiköltözési nyilatkozat megtétele szükséges, melyet a Felek 50-50%ban fizetnek. AZONNAL költözhető 2 havi kaució + 1 havi bérleti díjjal minimum 1 évre!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

269 000 Ft

Price per m²

5978 Ft

Map

The listing is located at 1094 Budapest, Balázs Béla utca 22/B., Hungary

Loading map