1 room apartment of 25m² in Budapest

Belső-Ferencváros, Budapest, Hungary

190 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest IX. kerületi kiadó lakás, H517366

Kiadó stúdiólakás a Kálvin tér mellett Kiadó stúdiólakás IX. kerület Kálvin tér mellett a - Ráday utcában- KIADÓ egy 25 nm-es, felújított, bútorozott stúdiólakás. - rendezett ház III. emeletén található. - lift NINCS - a lakás bútorozott, beépített gépesített konyhabútorral - galériázott, - fűtés: gáz konvektor - klíma van - kedvező fenntartási költségek - azonnal költözhető A lakás ideális egy személynek, vagy egy fiatal párnak.. Bérleti díj: .-ft / hó + rezsi költség Két havi kaució (.-ft) és közjegyzői okirat szükséges.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

190 000 Ft

Price per m²

7600 Ft

Map

The listing is located at Belső-Ferencváros, Budapest, Hungary

Loading map