2 rooms apartment of 44m² in Budapest

Quí, 1051 Budapest, Arany János utca 13., Hungary

230 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest V. kerület kiadó egyéb lakás 2 szobás: 230 ezer Ft

A The Hunters Ingatlan Iroda kizárólagos megbízéséban kiadásra kínál egy V. kerület, Falk Miksa utca 24–26. – kivételesen frekventált belvárosi elhelyezkedésben kínálok kiadásra egy világos, praktikus elrendezésű 44 m²-es lakást, amely tökéletes választás lehet mind lakásként, mind reprezentatív irodának. A lakás nappali + külön hálószobás elrendezésű, 44 m² alapterületű, bútorozatlan, így könnyen berendezhető egyéni ízlés szerint vagy céges igényeknek megfelelően. A harmadik emeleti ingatlan ablakai a belső udvarra néznek, így csendesebb, kevesebb forgalmas kilátást és nyugalmas munkakörnyezetet biztosítanak az utcai zajhoz képes. Elhelyezkedése kiemelkedő: a Falk Miksa utcában a belváros szívében található, számos kávézó, étterem, üzlet és szolgáltatás gyalogosan elérhető. Kiváló hozzáférési kapcsolatok és gyors hozzáférés a belvárosi intézményekhez tömegközlekedést tesznek különösen vonzóvá, legyen szó ügyféltalálkozókról vagy könnyű bejárásról. A lakás ideális kisebb cég irodájának, ügyvédi/praktikus irodai helységnek, de egyedülálló párnak vagy páros lakhatásra is remek választás. Bútorozatlansága rugalmasságot ad a berendezés és berendezési költségek tervezéséhez. Bérleti díj: Ft/hó + rezsi. Beköltözés: március vége (egyeztetés lehetséges). További feltételek (kaució, szerződés hossza stb.) egyeztetés tárgya. Érdeklődni és megtekintést egyeztetni privát üzenetben vagy telefonon lehet — szívesen küldök további részleteket és fotókat.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

44 m²

Price

230 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

City center

Yes

Price per m²

5227 Ft

Map

The listing is located at Quí, 1051 Budapest, Arany János utca 13., Hungary

Loading map