2 rooms apartment of 60m² in Budapest

Drop Shop, 1055 Budapest, Balassi Bálint utca 27., Hungary

295 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest V. kerület kiadó téglalakás 2 szobás: 295 ezer Ft

V. kerületben, a belváros szívében, csendes utcában, Parlament és a Jászai Mari tér közötti részen, kitűnő közlekedés és ellátottság mellett, jó állapotú, 1920-as években épült, rendszeresen karbantartott liftes társasházban, 1. emeleti, 60 nm-es, 2 szobás, étkező konyhás, napos-világos D-NY-i fekvésű, alacsony fenntartású, (közös költség korlátlan vízfogyasztással 28.615 Ft ) jó állapotú, azonnal birtokba vehető bútorozott, gépesített lakás, hosszú távra, minimum 1 éves időtartamra kiadó! A HÁZ KÖRNYÉKE: Lipótváros a családok, művészek, külföldiek kedvelt városrésze. Amit itt nem talál 500 méteren belül arra nincs is igazán szüksége (színház, mozi, kávézók, éttermek, boltok, oktatási- és egészségügyi intézmények). A karnyújtásnyira lévő Olimpia Park és a környéken lévő kávézók és éttermek remek kikapcsolódási, szórakozási lehetőséget biztosítanak mindenki számára. A sportolásra vágyóknak a Duna part és a Margitsziget szintén gyalogosan könnyen megközelíthető. AZ INGATLANBAN A DOHÁNYZÁS NEM ENGEDETT!! KISÁLLATT NEM HOZHATÓ!! Érdemes megnézni. Várom megtisztelő hívását. EA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: dn-u - GDN azonosító: 394002

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

295 000 Ft

Price per m²

4917 Ft

Map

The listing is located at Drop Shop, 1055 Budapest, Balassi Bálint utca 27., Hungary

Loading map