4 rooms apartment of 124m² in Budapest

Quí, 1051 Budapest, Arany János utca 13., Hungary

500 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest V. kerület kiadó téglalakás 4 szobás: 500 ezer Ft

Október 6. utcában kiadó egy 124 nm-es, bútorozott, gépesített, gyermekbarát, 2 fürdőszobás lakás, szaunával. Elosztás: konyha+ebédlő, tároló, galériás hálószoba (külön is van bejárata a lépcsőházból), nappali, 2 hálószoba, kádas-zuhanyzós-szaunás fürdőszoba, illetve egy zuhanyzós fürdőszoba. Közös költség+rezsi: 75.000 Ft. A lakás a 3.emeleten van, lift nincs. Dohányozni a lakás előtt lehet, kisállattal nem költözhető. Hosszútávra, minimum 1 évre bérelhető 2 havi kaució és a tárgyhavi lakbér megfizetésével.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

124 m²

Price

500 000 Ft

Price per m²

4032 Ft

Map

The listing is located at Quí, 1051 Budapest, Arany János utca 13., Hungary

Loading map