2 rooms apartment of 42m² in Budapest

1062 Budapest, Andrássy út 73-75., Hungary

250 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest VI. kerület kiadó téglalakás 2 szobás: 250 ezer Ft

KÉT KÜLÖN NYÍLÓ szobás lakás a körút mellett! 6. kerületben, az Eötvös utcában kiadó ez a 42 nm-es, 2 szobás lakás egy jó állapotú, liftes épület 3. emeletén!Udvari nézetének köszönhetően csendes.Egyedi gáz fűtése, és alacsony közös költsége miatt a rezsiszámlák alacsonyak. BERENDEZVE, GÉPESÍTVE! Azonnal költözhető! Bérleti díj:250 e Ft/hó+2 havi kaució

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

250 000 Ft

Price per m²

5952 Ft

Map

The listing is located at 1062 Budapest, Andrássy út 73-75., Hungary

Loading map