4 rooms apartment of 116m² in Budapest

Tuk Tuk Bár, 1061 Budapest, Paulay Ede utca 31., Hungary

852 336 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest VI. kerület kiadó téglalakás 4 szobás: 852 ezer Ft

Kiadó ingatlan a történelmi múlttal rendelkező Wagner-háznak nevezett három emeletes, szecessziós bérházban, amelyet 191112-ben, Málnai Béla és Haász Gyula tervei alapján építettek Wagner Gyula részére. A korai modern stílusú épületet a leegyszerűsített formák, és tömegek jellemzik, a homlokzatok téglaburkolatúak. A lakás az épület második emeletén helyezkedik el, 116 nm-es alapterületen, nappalija és 2 hálója az utca felé néz, valamint egy udvarra néző hálószobával rendelkezik, melynek saját fürdőszobája van. A helyiségek hihetetlenül tágasak, napfényesek. A felhasznált prémium alapanyagokat a felújítási munkálatok során a legapróbb gondossággal választották ki. Mindegyik szoba elektromos redőnyökkel felszerelt, illetve klimatizált. Az összes külső- és belső nyílászáró egy kiváló asztalos keze munkáját dicsérik, valamint a beépített bútorok és az egyedileg tervezett konyhabútor, melynek konyhapultja különleges, gyönyörű mintázatú kőből készült, emelik a lakás színvonalát. Mindezt a beépített Neff konyhagépek és Liebherr hűtő tökéletesítik. A szobák hangulatát a halszálka mintázatú tölgy faparketta, a designer bútorok és lámpák teszik egyedivé. Az ingatlan riasztóval ellátott.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

116 m²

Price

852 336 Ft

Price per m²

7348 Ft

Map

The listing is located at Tuk Tuk Bár, 1061 Budapest, Paulay Ede utca 31., Hungary

Loading map