1 room apartment of 36m² in Budapest

1151 Budapest, Belső köz ., Hungary

250 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest VI. kerületi kiadó lakás, H455801

Kiadó a VI. kerület Nagymező utcában egy 36nm-es bútorozott ingatlan iroda céljából. Az ingatlan egy rendezett liftes társasház 8. emeletén helyezkedik el. Jó állapotú, jó beosztású. Az előtérben lett kialakítva egy ügyfélváró, asztallal és székekkel. A váróból nyílik a mosdó, a fürdőszoba. Ide lett beépítve egy faltól falig érő irattartó szekrény, valamint egy kis konyhafülke. Az irodahelyiség tágas, hatalmas ablakokkal rendelkezik,ezért egész nap rendkívül világos. Funkcionálisan berendezve asztallal, székekkel, szekrényekkel. Jelenleg ügyvédi irodaként működik. A bérleti díj Ft+ áfa, mely tartalmazza a közös költséget, valamint a teljes bútorzatot. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, Oktogon, 4-es, 6-os villamos, M1 metró, 70,78-as troli, Andrássy út, Jókai tér 2 perc sétára található az ingatlantól. Parkolóhely az Ó utcai parkolóházban bérelhető.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

36 m²

Price

250 000 Ft

Price per m²

6944 Ft

Map

The listing is located at 1151 Budapest, Belső köz ., Hungary

Loading map