2 rooms apartment of 49m² in Budapest

1107 Budapest, Fogadó utca ., Hungary

260 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest X. kerület kiadó társasházi lakás 2 szobás: 260 ezer Ft

A Pöttyös Terasz lakóparkban nagyon jó állapotú társasházi lakás hosszú távra (legalább 1 évre) várja gondoskodó bérlőjét azonnali költözési lehetőséggel! A bérleti szerződés feltételei: • 2 havi bérleti díj összegű kaució • Munkáltatói igazolás • Jövedelemigazolás • Közjegyzői egyoldalú kötelezettségvállalási nyilatkozat • 90 napos felmondási idő

Property type

apartment

Rooms

2

Size

49 m²

Price

260 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Terrace

Yes

Price per m²

5306 Ft

Map

The listing is located at 1107 Budapest, Fogadó utca ., Hungary

Loading map