3 rooms apartment of 72m² in Budapest

1111 Budapest, Lágymányosi utca 14/b., Hungary

349 900 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest XI. kerület kiadó téglalakás 3 szobás: 350 ezer Ft

AZONNAL költözhető MINIMUM 2 ÉVRE! Ideális max 2-3főnek,3szobás(2 ebből különnyíló),bútorozatlan lakás. XI. kerületben, a 4-6 villamostól 5 percre, a BME -től sétatávolságnyira központi helyen, a Lágymányosi utcában,LÉGKONDICIONÁLT,VILÁGOS,TÁGAS PRAKTIKUS ELRENDEZÉSŰ, FRISSEN FESTETT,LAKKOZOTT, 72nm-es, 3 szobás ( ebből kettő külön nyílik), 2 zuhanyzós fürdővel rendelkező, igényesen felújított, bútorozatlan,TELJES KÖRŰEN GÉPESÍTETT, 5. emeleti(liftes), dupla francia erkélyes lakás kiadó HOSSZÚ TÁVRA! bérleti díj: FT/hó közös költség: 23.000Ft/hó rezsi: fogyasztás alapján - mérőórákkal felszerelt fűtés: házközponti ( átalány:18.900FT/hó) Ideális max 3 fő részére. Kisállattal és gyermekkel sajnos NEM költözhető. Bérleti szerződést a közjegyző ellenjegyzi,melyet a Felek fele-fele arányban fizetnek. Pár perc sétára minden elérhető: Egyetemek,ALLEE, Spar, Gyógyszertár, étterem, házi rendelő, stb .. AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2 havi kaucióval + 1 havi bérleti díjjal minimum 2 évre!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

349 900 Ft

Price per m²

4860 Ft

Map

The listing is located at 1111 Budapest, Lágymányosi utca 14/b., Hungary

Loading map