Listed today

3 rooms apartment of 85m² in Budapest

1135 Budapest, Szegedi út ., Hungary

540 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest XIII. kerület kiadó téglalakás 3 szobás: 540 ezer Ft

Kiadó egy felújított, dupla teraszos, praktikus elrendezésű, jó fényviszonyokkal rendelkező, emeleti lakás a Jászai Mari tér közelében! A lakásról: - 85nm alapterületű, nappali+ két hálós - Praktikus elrendezésű, két hálószobája külön nyíló - Egyedi gázfűtéses, fenntartási költsége alacsony - Nagy belmagassága tágas érzetet biztosít - Felújított, gépesített, kiváló állapotú- Azonnal költözhető Az épületről: - Jó állapotú, rendszeresen karbantartott, tégla építésű társasház - Lakói kényelmét lift szolgája - Lakóközössége jó, gazdálkodása rendezett A környékről: - A város méltán népszerű, közkedvelt része - Kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkezik - A Duna part, a Westend percek alatt megközelíthető - Kávézók, éttermek, bevásárlási lehetőségek, óvodák, iskolák, eü intézmények adottak Parkolás az utcán lehetséges, kisállat nem hozható.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

85 m²

Price

540 000 Ft

Price per m²

6353 Ft

Map

The listing is located at 1135 Budapest, Szegedi út ., Hungary

Loading map