1 room apartment of 20m² in Budapest

1145 Budapest, Korong utca 25., Hungary

180 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest XIV. kerület kiadó téglalakás 1 szobás: 180 ezer Ft

Zuglóban a SZIKSZÓ PARKBAN kiadó egy FELÚJÍTOTT 20nm, utcai nézetű VILÁGOS, FÖLDSZINTI GARZON! Mely fiatalos bútorokkal berendezett, gépesített. Utcára néző amerikai konyhás szoba, (zuhanyzós fürdőszoba/mosdó egy légtérben). A lakás távfűtéses a meleg vizet villanybojler biztosítja. A közös költség 6.585,- Ft. Távfűtés: 4.700 - 11.000,- Ft között mozog. A rezsi további része: víz, villany fogyasztás szerint mért. Internet: 10.779,- (Telekom) Tartozik hozzá tárolóhelyiség is. Kisállat nem hozhat, dohányzás nem engedett. Minimum egy évre bérelhető. A bérleti díjon felül 2 havi kaució és közjegyzői kiköltözési nyilatkozat szükséges. A közjegyzői díj 50-50%-ban megosztott. ÁPRILISTÓL KÖLTÖZHETŐ! Környék jó közlekedési feltételekkel és infrastruktúrával ellátott. Nagy Lajos király útja, Mexikói út, Erzsébet királyné útja, M3 bevezető. M1 metró, 3, 62 villamos, 5, 25, 32, 225 busz, 74 troli

Property type

apartment

Rooms

1

Size

20 m²

Price

180 000 Ft

Price per m²

9000 Ft

Map

The listing is located at 1145 Budapest, Korong utca 25., Hungary

Loading map