3 rooms apartment of 100m² in Budapest

1153 Budapest, Bocskai utca 13/A., Hungary

280 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Budapest XV. kerület kiadó téglalakás 3 szobás: 280 ezer Ft

A Szentmihalyi utra nyilo, elokertes, kivalo kozlekedesu, vilagos, kenyelmes lakas kiado! A lakas 3 kulonallo szobas + amerikai konyha + tusolos furdo, wc-vel+ mosokonyha wc-vel. A lakas felujitott, frissen festett! 2 havi kaucio szukseges, max 5 fo reszere, akar dolgozoknak is!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

100 m²

Price

280 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Garden

Yes

Price per m²

2800 Ft

Map

The listing is located at 1153 Budapest, Bocskai utca 13/A., Hungary

Loading map