2 rooms apartment of 45m² in Gyor

9023 Gyor, Csaba utca ., Hungary

195 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Győr kiadó téglalakás 2 szobás: 195 ezer Ft

OTTHONOS, BÚTOROZOTT, és ÁLLATBARÁT!!! Győr-Nádorvárosban a Csaba utcában kiadó egy kiváló állapotban lévő első emeleti 45 nm-es 1,5 szobás, felújított és bútorozott ingatlan. A lakás hosszútávra bérelhető, melyhez két havi kaució szükséges. Egyedi fűtés, alacsony rezsi. További előnye, hogy saját 8 nm-es tároló tartozik az ingatlanhoz. Parkolni egy elektromos kapuval ellátott zárt udvaron lehetséges, ez benne van az árban. Ideális pároknak és egyedülállóknak egyaránt. A belváros 5 perc gyalogosan, így a környéken minden megtalálható, ami a hétköznapi élethez nélkülözhetetlen. Az ingatlanban a dohányzás nem megengedett. Hívjon ha érdekes lehet!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

195 000 Ft

Price per m²

4333 Ft

Map

The listing is located at 9023 Gyor, Csaba utca ., Hungary

Loading map