7406 Kaposvár, Bem utca ., Hungary
140 000 Ft / month
Kaposváron a belváros közelében kiadó felújitott, 1.emeleti ,egyben tetőtéri, 72nm-es lakás hosszabb távra, 1-2 felnőtt részére. Lakás paraméterei; 72nm, amerikai konyha, nappali, 2 szoba,kamra, fürdőszoba, Wc, bútorozott, gépesitett,frissen felújitva, klimás,gázcirkó fütés, közös költség nincs. Bérleti dij- ft hó, plusz rezsi. 2 havi kaució szükséges. Kisállat és dohányzás nem megengedett.
Kaposváron a belváros közelében kiadó felújitott, 1.emeleti ,egyben tetőtéri, 72nm-es lakás hosszabb távra, 1-2 felnőtt részére. Lakás paraméterei; 72nm, amerikai konyha, nappali, 2 szoba,kamra, fürdőszoba, Wc, bútorozott, gépesitett,frissen felújitva, klimás,gázcirkó fütés, közös költség nincs.
Bérleti dij- ft hó, plusz rezsi. 2 havi kaució szükséges. Kisállat és dohányzás nem megengedett.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
72 m²
Price
140 000 Ft
Price per m²
1944 Ft
The listing is located at 7406 Kaposvár, Bem utca ., Hungary
Loading map