4 rooms house of 210m² in Budapest

1028 Budapest, Noémi utca 15., Hungary

700 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó családi ház, albérlet,Budapest, II. kerület, Széphalom, Széphalom

Bp. II/a Széphalom kiadó, PANORÁMÁS családi házrész (11022) Széphalom egyik kedvelt, csendes, sík mellékutcájában kiadásra kínáljuk egy 2 lakásos családi ház, 210 nm alapterületű, panorámás, jó állapotú, 2 nappali + 3 hálós, szeparált részét, teljes bútorzattal, 2-3 autó részére alkalmas fedett beállóval, kerthasználattal! A ház elosztása: - garázs szint: kazánház, szauna, tárolók - nappali szint: tágas, világos nappali, 2 terasszal, kandallóval, kényelmes hálószoba, dolgozórésszel egyben, járható gardrób, onnan nyíló fürdőszoba, konyha, vendég Wc, előtér - emelet: nappali, 2 hálószoba, fürdőszoba, kis teakonyha + étkező, beépített, télikertként használható terasz Fűtését gázkazán biztosítja, radiátorok + padlófűtéssel kiegészítve + klíma beszerelve. A ház teljes bútorzattal, áprilistól, 2 havi kaució + 1 havi bérleti díj megfizetésével kiadó! A Pokorny Sportközpont, Gyarmati Dezső uszoda 2-3 perc gyalogos távolságra, míg a Francia Iskola 5 perc gyalogos távolságra található. Közelében bevásárlóközpont, óvodák, iskolák, játszótér, körzeti orvosi rendelő gyalogos távolságra. Bérleti díj: .- Ft + rezsi

Property type

house

Rooms

4

Size

210 m²

Price

700 000 Ft

Price per m²

3333 Ft

Map

The listing is located at 1028 Budapest, Noémi utca 15., Hungary

Loading map