Listed 3 days ago

1 room house of 20m² in Pápa

Pápa, Veszprém, Hungary

20 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó családi ház, albérlet,Pápa

Korona utcában 100 m2 -es használaton kívüli családi ház, külön-külön zárható 15 - 20 m2-es szobái raktár, bútortárolás céljára kiadó! Bérleti díj: 15 m2-es zárható szoba: 15.000,-Ft/hó 20 m2-es zárható szoba: 20.000,- Ft/hó LAKHATÁSI, BEKÖLTÖZÉSI SZÁNDÉKKAL KÉREM, NE ÉRDEKLŐDJENEK, ARRA A CSALÁDI HÁZ NEM KIADÓ!

Property type

house

Rooms

1

Size

20 m²

Price

20 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Family house

Yes

Price per m²

1000 Ft

Map

The listing is located at Pápa, Veszprém, Hungary

Loading map