5 rooms house of 240m² in Budapest

House of Music, Hungary, 1146 Budapest, Olof Palme sétány 3., Hungary

1 250 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

KIADÓ HÁZ BUDAPEST II. KERÜLET

BRAD PITT TÖBBSZÖR BÉRELT HÁZAT EBBEN AZ UTCÁBAN! SZERETNE ÖN IS ITT ÉLNI? Hármashatárhegy csendes, erdő közeli utcájában KIADÓ egy 5 szobás, KISÁLLATBARÁT, összkomfortos, 240 nm-es, 3 szintes ház, havi ft-ért. Hangulatos, nagy méretű (1200 nm), ősfás kert, dupla garázs, alacsony rezsi, külön vendég lakrész, nagy méretű amerikai konyhás nappali, kandalló, 3 hálószoba (mindegyik terasz vagy erkély kapcsolatos), mindhárom szinten fürdőszoba wc-vel. Gépesített konyha, gardrób ,kamra, tároló, gázkazán, árnyékolók.

Property type

house

Rooms

5

Size

240 m²

Price

1 250 000 Ft

Price per m²

5208 Ft

Map

The listing is located at House of Music, Hungary, 1146 Budapest, Olof Palme sétány 3., Hungary

Loading map