4 rooms house of 166m² in Budapest

16th district, Budapest, Hungary

450 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó ikerház, albérlet,Budapest, XVI. kerület

Kiadó egy 428 nm-es telken lévő ikerház, melynek alapterülete kb. 166 nm. Az ingatlan két szinten három hálószobával és egy nappalival rendelkezik, továbbá egy 20 nm-es pince is a ház része. A ház tágas és kényelmes életteret biztosít, gyerekekkel költözni lehet, azonban háziállatok nem megengedettek. A nagy telek és a több szintes kialakítás ideális választás családok számára. Három havi kaució szükséges. Hívjon bizalommal a megtekintéshez és további információkért!

Property type

house

Rooms

4

Size

166 m²

Price

450 000 Ft

Price per m²

2711 Ft

Map

The listing is located at 16th district, Budapest, Hungary

Loading map