3 rooms apartment of 100m² in Budapest

1064 Budapest, Izabella utca 71., Hungary

1 190 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Budapest, VI. kerület

Budapest szívében, az Operettszínházzal szemben, kiadó egy exkluzív, 100 nm-es, második emeleti, légkondicionált lakás egy patinás, lifttel felszerelt, rendezett társasházban. Ez a különleges ingatlan ötvözi a belvárosi élet nyüzsgését a modern luxussal és a wellness kényelmével. Főbb jellemzők: -Tágas 3 szoba + nappali elrendezés -2 modern fürdőszoba, az egyikben infraszauna a teljes kikapcsolódásért -Padlófűtés gázcirkó rendszerrel, amely kellemes meleget biztosít -2 db klíma, hogy minden évszakban komfortos legyen -Hőszigetelt üveges fa nyílászárók, melyek energiatakarékosságot és csendes lakóteret biztosítanak -Dupla gardrób a praktikus rendszerezésért -Ízlésesen berendezett, azonnal költözhető otthon -A lakás közös költsége mindössze 21.000 Ft, amely magában foglalja a ház karbantartását és a lift üzemeltetését. Ez a lakás nemcsak klasszikus építészeti szépséget, hanem a modern kényelmet és az igényességet is kínálja. Hosszú távra kiadó azoknak, akik a belváros szívében álmodják meg otthonukat, de a nyugalomra és luxusra is vágynak. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Hívjon még ma, és nézze meg személyesen ezt az egyedülálló lakást! #BudapestBelváros #KiadóLakás #Operettszínház #LégkondicionáltLakás #Padlófűtés #Infraszauna #HőszigeteltNyílászárók #HosszútávúBérlés #LuxusLakás #StílusÉsKényelem #PatinásÉpület #AzonnalKöltözhető

Property type

apartment

Rooms

3

Size

100 m²

Price

1 190 000 Ft

Price per m²

11900 Ft

Map

The listing is located at 1064 Budapest, Izabella utca 71., Hungary

Loading map