Listed yesterday

4 rooms apartment of 386m² in Budapest

Hungarian State Opera House, 1061 Budapest, Andrássy út 22., Hungary

1 798 650 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó, lakás, Budapest, VI. kerület

Budapest egyik legexkluzívabb lakása elérhető. Nappali + 3 háló (Minden szobához gardrób és fürdő szoba) Dolgozó rész kandallóval Különálló gépesített konyha Nappaliból nyíló terasz, rálátással az Operára és a Gellért hegyre. Tetőterasz pezsgőfürdővel & gáz grillel + szauna Klimatizált okos otthon Profi árnyékolás technikával Az emelet csak az ott lakók számára megközelíthető. Minimum 12 hónapos szerződés esetén 5000EUR+ÁFA + rezsi Extrák: panoráma,amerikai konyha,pince

Property type

apartment

Rooms

4

Size

386 m²

Price

1 798 650 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Terrace

Yes

Price per m²

4660 Ft

Map

The listing is located at Hungarian State Opera House, 1061 Budapest, Andrássy út 22., Hungary

Loading map