Listed 2 days ago
Hunyadi János (Füredi-II) Laktanya kapuja, 7407 Kaposvár, Füredi út ., Hungary
130 000 Ft / month
Leírás Kaposváron a Szondi utcában, rendezett társasház 4. emeletén található 40 m2-es akár azonnal is költözhető lakás, a képeken látható berendezéssel együtt kiadó. A lakásban 1,5 szoba, előszoba, konyha, fürdőszoba-wc helyiségek találhatóak. A lakás rezsije nagyon kedvező, a fűtése távfűtéssel megoldott, valamint légkondicionálót is van. A lakást a tulajdonosa legfeljebb 2 felnőtt személy részére kívánja bérbe adni, a dohányzás és a kisállat tartása nem engedélyezett. A parkolás a ház előtti parkolóban ingyenesen lehetséges, élelmiszerbolt, buszmegálló, Toldi Általános Iskola 200 m távolságban elérhetőek. Energetikai besorolás: E Bérleti díj: .- Ft/hó + rezsi + 2 havi kaució Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 763. számú ajánlatra! Irodánk címe: Kaposvár Irányi D. u. 9. Lakásbiztosítások akár havi 1372 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Leírás Kaposváron a Szondi utcában, rendezett társasház 4. emeletén található 40 m2-es akár azonnal is költözhető lakás, a képeken látható berendezéssel együtt kiadó. A lakásban 1,5 szoba, előszoba, konyha, fürdőszoba-wc helyiségek találhatóak. A lakás rezsije nagyon kedvező, a fűtése távfűtéssel megoldott, valamint légkondicionálót is van. A lakást a tulajdonosa legfeljebb 2 felnőtt személy részére kívánja bérbe adni, a dohányzás és a kisállat tartása nem engedélyezett.
A parkolás a ház előtti parkolóban ingyenesen lehetséges, élelmiszerbolt, buszmegálló, Toldi Általános Iskola 200 m távolságban elérhetőek. Energetikai besorolás: E Bérleti díj: .- Ft/hó + rezsi + 2 havi kaució Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 763. számú ajánlatra! Irodánk címe: Kaposvár Irányi D. u. 9. Lakásbiztosítások akár havi 1372 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
130 000 Ft
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Parking
Yes
Price per m²
3250 Ft
The listing is located at Hunyadi János (Füredi-II) Laktanya kapuja, 7407 Kaposvár, Füredi út ., Hungary
Loading map