Listed today
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
90 000 Ft / month
Leírás A csillagvizsgáló épületében, kisvasút végállomásnál, villamostól, busztól kb. 1 percre található 7. emeleti bútorozott erkélyes lakás kiadó. 35 nm-en egy szoba, étkező (vagy félszoba), előszoba beépített szekrénnyel, konyha, fürdőszoba található. Egy éve új ablakok, új bejárati ajtó került beépítésre, a konyha és fürdőszoba új csempét, járólapot kapott, a villamoshálózat 4 hónapja került korszerűsítésre. A kilátás egyedi panorámás, az erkélyről a várat és a Bükköt csodálhatjuk. A lakás alacsony fenntartási költségű, a távfűtés kb havi 6000.- Ft, közös költség 8400.- Ft. A ház 2 lifttel rendelkezik. Azonnal beköltözhetó. Ingatlanközvetítők ne keressenek. Lakásbiztosítások akár havi 1273 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Leírás A csillagvizsgáló épületében, kisvasút végállomásnál, villamostól, busztól kb. 1 percre található 7. emeleti bútorozott erkélyes lakás kiadó. 35 nm-en egy szoba, étkező (vagy félszoba), előszoba beépített szekrénnyel, konyha, fürdőszoba található. Egy éve új ablakok, új bejárati ajtó került beépítésre, a konyha és fürdőszoba új csempét, járólapot kapott, a villamoshálózat 4 hónapja került korszerűsítésre.
A kilátás egyedi panorámás, az erkélyről a várat és a Bükköt csodálhatjuk. A lakás alacsony fenntartási költségű, a távfűtés kb havi 6000.- Ft, közös költség 8400.- Ft. A ház 2 lifttel rendelkezik. Azonnal beköltözhetó. Ingatlanközvetítők ne keressenek. Lakásbiztosítások akár havi 1273 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
90 000 Ft
Price per m²
2571 Ft
The listing is located at Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary
Loading map