2 rooms apartment of 64m² in Pécs

Mecsek cukrászda, 7621 Pécs, Széchenyi tér 14., Hungary

200 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó lakás Pécs, Egyetemváros,

Leírás Kiadó Pécs Egyetemváros szívében az orvosi Egyetem és a BTK közvetlen közelében egy 64 nm-es, 3 szobás erkélyes lakás. Az ingatlan jó állapotú. Fűtéséről távhő gondoskodik egyedi fűtésmérővel, a további komfortérzetet pedig egy klima biztosítja. A lakás elosztása: előszoba, WC, fürdő, 2 hálószoba, 1 nappali, 1 konyha-étkező. Amennyiben felkeltette érdeklődését keressen minket bizalommal! Lakásbiztosítások akár havi 2032 Ft-ért! Kattintson a részletekért!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

64 m²

Price

200 000 Ft

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

3125 Ft

Map

The listing is located at Mecsek cukrászda, 7621 Pécs, Széchenyi tér 14., Hungary

Loading map