2 rooms apartment of 53m² in Budapest

1143 Budapest, Szobránc köz 9., Hungary

260 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó napfényes lakás Zuglóban

Zuglóban, a Szobránc utcában 53 nm-es, amerikai konyha + háló szobás, 1. emeleti, erkélyes, bútorozott, gépesített, kedvező fenntartási költségű, jó állapotú lakás, 2005-ben épült, tégla építésű házban hosszútávra kiadó, megbízható bérlők számára. Két havi kaució szükséges.A környék közlekedési és infrastrukturális szempontból kifogástalan!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

260 000 Ft

Price per m²

4906 Ft

Map

The listing is located at 1143 Budapest, Szobránc köz 9., Hungary

Loading map