Budapest-Kelenföld, 1115 Budapest, Etele tér 5-7., Hungary
230 000 Ft / month
A XI.kerületben a Bikás Parknál az Etele úton kiadó egy jó állapotú, világos, panorámás, KLÍMÁS, ERKÉLYES( 4 nm ), 51 nm-es, 2 KÜLÖNNYÍLÓ szobás panel lakás BERENDEZVE és GÉPESÍTVE. Mérőórás távfűtés van, a közös költség 22.500 FT. Azonnal költözhető, 2 havi kaucióval és 1 havi bérleti díjjal minimum 1 évre!
A XI.kerületben a Bikás Parknál az Etele úton kiadó egy jó állapotú, világos, panorámás, KLÍMÁS, ERKÉLYES( 4 nm ), 51 nm-es, 2 KÜLÖNNYÍLÓ szobás panel lakás BERENDEZVE és GÉPESÍTVE.
Mérőórás távfűtés van, a közös költség 22.500 FT. Azonnal költözhető, 2 havi kaucióval és 1 havi bérleti díjjal minimum 1 évre!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
230 000 Ft
Price per m²
4510 Ft
The listing is located at Budapest-Kelenföld, 1115 Budapest, Etele tér 5-7., Hungary
Loading map