4 rooms apartment of 80m² in Budapest

1013 Budapest, Palota út ., Hungary

470 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, I. kerület, Budavár, Attila út, 2. emelet

Az I.kerületben az Attila úton kiadó egy FELÚJÍTOTT, világos, 80 nm-es, beépített erkélyes( 10 nm ), KLÍMÁS, 4 KÜLÖNNYÍLÓ SZOBÁS lakás BÚTOROZATLANUL, GÉPESÍTVE. Távfűtés van, átalány 14.000 Ft/hó. Közös költség 25.000 Ft. KISÁLLAT HOZHATÓ. Azonnal költözhető, 2 havi kaucióval és 1 havi bérleti díjjal..

Property type

apartment

Rooms

4

Size

80 m²

Price

470 000 Ft

Price per m²

5875 Ft

Map

The listing is located at 1013 Budapest, Palota út ., Hungary

Loading map