2 rooms apartment of 83m² in Budapest

1039 Budapest, Barátpatak utca ., Hungary

480 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Barátpatak utca, Családi ház

RÓMAI PARTON VILLA ÉS ÜDÜLŐ NEGYEDBEN, GYÖNYÖRŰ KÖRNYEZETBEN, NAGY TERASZOS 3 HÁLÓSZOBÁS LAKÁS KIADÓ! 2020-ban épült 6 lakásos házban, első emeleti, 83 nm + 30 nm teraszos, 4 szobás lakás minimum egy évre kiadó. Amerikai konyhás nappali étkezővel, 3 külön nyíló hálószoba, kádas fürdőszoba, mosókonyha és külön WC helyiségekből áll. A lakásban vadonatúj beépített bútorok vannak és szintén új háztartási gépekkel teljesen felszerelt, klímás. EXTRÁK: padlófűtés, falhűtés, okos otthon (Loxone) távolról irányítható geotermikus hűtés-fűtési rendszerrel, kaputelefon kamerával, szúnyogháló három szobában. A lakáshoz egy felszíni gépkocsibeálló tartozik, ami benne van az árban. Közös költség: 33,000 Ft/hó, ami tartalmazza a melegvíz díját. A Római-parton számos sportolási és szórakozási lehetőség megtalálható: kerékpárút, yacht kikötő, Duna parti sétány, teniszpályák. Kiváló tömegközlekedés: buszmegálló a közelben (134, 204 és 296-os). Kisállat inkább nem, vagy csak egy nagyon - nagyon pici jöhet. 2 havi kaució szükséges.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

83 m²

Price

480 000 Ft

Price per m²

5783 Ft

Map

The listing is located at 1039 Budapest, Barátpatak utca ., Hungary

Loading map