2 rooms apartment of 70m² in Budapest

1097 Budapest, Külső Mester utca ., Hungary

360 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Mester utca, 4. emelet

Kiadó a IX. kerületben a Nádasdy utca szomszédságában egy 70nm-es 2+1 fél szobás gépesített, bútorozott lakás. Elosztása: - 2 szoba - 1 fél szoba - konyha - tároló - fürdőszoba - előszoba A lakás lokációja kiváló, séta távolságra található: tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek. Kisállat nem engedélyezett. Minimum egy évre bérelhető, két havi kaucióval és egy havi bérleti díjjal azonnal költözhető.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

360 000 Ft

Price per m²

5143 Ft

Map

The listing is located at 1097 Budapest, Külső Mester utca ., Hungary

Loading map