3 rooms apartment of 146m² in Budapest

FUGA Budapest Center of Architecture, 1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 5., Hungary

1 025 230 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, V. kerület, 5. emelet

Kiadó Luxuslakás az 5. kerületben Azonnal költözhető exkluzivitás: 146 nm-es, amerikai stílusú, nappali + 2 hálószobás lakás kiadó, amely teljes körűen berendezett és gépesített. Prémium komfort: Légkondicionált, hang- és hőszigetelt terek, programozható redőnyökkel és látványos, fűtésre is alkalmas elektromos kandallókkal felszerelve. Egyedi hangulatvilágítás: Minden helyiségben 3-8 féle állítható LED-fényforrás érhető el a meghitt hangulattól a teljes fényerőig. Privát szféra és nyugalom: Az 5. emeleti elhelyezkedés csendet és napfényt biztosít, miközben a speciális ablakfóliázás védi az intimitást a kilátás megőrzése mellett. Kiváló lokáció: A Váci utca és a Nagy Vásárcsarnok közvetlen közelében, havi 2850 Euro bérleti díjért vehető birtokba ez az igényes, olasz és spanyol designnal felújított otthon. Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását. Hétvégén is. Bővebb kínálatunkat kérem tekintse meg az iroda web oldalán!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

146 m²

Price

1 025 230 Ft

Price per m²

7022 Ft

Map

The listing is located at FUGA Budapest Center of Architecture, 1052 Budapest, Petőfi Sándor utca 5., Hungary

Loading map