Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 73m² in Budapest

1052 Budapest, Városház utca 9., Hungary

1 041 100 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, V. kerület, Belváros, Városház utca, 2. emelet

Budapest egyik legexkluzívabb belvárosi részén, az V. kerület szívében, a Városház utca és a Pilvax köz sarkán kínálunk bérlésre egy kivételes minőségben megálmodott és teljeskörűen felújított luxuslakást. A 73 nm-es ingatlan egy jó állapotú, liftes polgári ház 2. emeletén helyezkedik el, ahol a klasszikus belvárosi elegancia modern, prémium enteriőrrel találkozik. A neves belsőépítész által újragondolt terek harmonikus elrendezést és különleges atmoszférát teremtenek. A lakásban egy tágas nappali-konyha-étkező, egy hálószoba walk-in gardróbbal, egy dolgozószoba rengeteg tárolási lehetőséggel, egy vendégmosdó, valamint egy kádas fürdőszoba került kialakításra. A felújítás során kizárólag magas minőségű anyagok és prémium megoldások kerültek beépítésre: • teljes műszaki felújítás • új elektromos- és vízhálózat • födémig visszabontott, új rétegrenddel kialakított szerkezet • tömörfa parketta • fa külső és belső nyílászárók, távirányítású alumínium redőnyökkel • prémium olasz hidegburkolatok • egyedileg gyártott gardróbszekrények és konyhabútor • felsőkategóriás Bosch beépített gépek Az ingatlan nemcsak esztétikailag kiemelkedő, hanem rendkívül otthonos és élhető is, ideális választás azok számára, akik a belváros pezsgését kompromisszumok nélküli minőséggel szeretnék ötvözni. A közös költség 42.000 Ft, amely tartalmazza a víz- és fűtésdíjat is. Nem tartalmazza a villany, tv-, és internet szolgáltatást. Energetikai besorolása: G Bérleti díj: 2.900 EUR / hó Két havi kaucióval költözhető.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

73 m²

Price

1 041 100 Ft

Price per m²

14262 Ft

Map

The listing is located at 1052 Budapest, Városház utca 9., Hungary

Loading map