1 room apartment of 31m² in Budapest

1053 Budapest, Veres Pálné utca 10., Hungary

215 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, V. kerület, Belváros, Veres Pálné utca, 2. emelet

Az V.kerületben a Veres Pálné utcában kiadó egy 2.emeleti( nincs lift ), FELÚJÍTOTT, 31 nm-es, 1+1 szoba + GALÉRIÁS lakás IGÉNYESEN BERENDEZVE és GÉPESÍTVE. Cirkó fűtés van, a közös költség 6882 Ft, mely tartalmazza a korlátlan vízhasználatot. Kisállat megbeszélés esetén hozható. Azonnal költözhető, 2 havi kaucióval és 1 havi bérleti díjjal.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

31 m²

Price

215 000 Ft

Price per m²

6935 Ft

Map

The listing is located at 1053 Budapest, Veres Pálné utca 10., Hungary

Loading map