1051 Budapest, Sas utca 25., Hungary
320 000 Ft / month
V. kerület, Arany János utcában 45 nm-es, 2 szobás, LÉGKONDIS, AMERIKAI KONYHÁS, ÚJSZERŰ lakás várja lakóját! Teljesen felszerelt, BÚTOROZOTT és GÉPIESÍTETT. REZSI: 20.000,-Ft KÖZÖS KÖLTSÉG: 15.000,-Ft Kisállat nem hozható! Minimum 1 évre, 2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal költözhető.
V. kerület, Arany János utcában 45 nm-es, 2 szobás, LÉGKONDIS, AMERIKAI KONYHÁS, ÚJSZERŰ lakás várja lakóját! Teljesen felszerelt, BÚTOROZOTT és GÉPIESÍTETT.
REZSI: 20.000,-Ft KÖZÖS KÖLTSÉG: 15.000,-Ft Kisállat nem hozható! Minimum 1 évre, 2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal költözhető.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
320 000 Ft
Price per m²
7111 Ft
The listing is located at 1051 Budapest, Sas utca 25., Hungary
Loading map