Listed yesterday
Morrison's 2, 1055 Budapest, Szent István körút 11., Hungary
718 000 Ft / month
Kiadó Budapest, V.ker. Szent István körúton - Jászai Mari és a Nyugati tér közelében - rendezett, liftes ház IV. emeletén, tulajdoni lapon 94 nm-es, de a valóságban 98 nm-es, FELÚJÍTOTT, utcára néző, amerikai konyhás, 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, mosókonyhás, vendég wc-s, bútorozott, gépesített, RIASZTÓS lakás. Konyhája teljesen felszerelt, ezenkívül mosógép és szárítógép is van. Ablakain elektromos redőnyök találhatóak, Hőszivattyús fűtés/hűtés gondoskodik a megfelelő hőmérsékletről. Felújítás után Ön lehet az első lakója az ingatlannak. Infrastruktúra kiváló. Pár percen belül minden elérhető (belváros, iskolák, WestEnd, számos szórakozási és vásárlási lehetőség, éttermek). A sport kedvelői a közeli Margit szigeten mozoghatnak kedvükre. Közlekedés kiváló (M3, 2-es, 4-es, 6-os villamos, 9-es, 15-ös, 26-os, 115-ös busz, 75-ös, 76-os trolibusz). Közös ktg.: 21.000 Ft Bérleti díj: 2000 euró + 2 havi kaució Érd.: +
Kiadó Budapest, V.ker. Szent István körúton - Jászai Mari és a Nyugati tér közelében - rendezett, liftes ház IV. emeletén, tulajdoni lapon 94 nm-es, de a valóságban 98 nm-es, FELÚJÍTOTT, utcára néző, amerikai konyhás, 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, mosókonyhás, vendég wc-s, bútorozott, gépesített, RIASZTÓS lakás. Konyhája teljesen felszerelt, ezenkívül mosógép és szárítógép is van. Ablakain elektromos redőnyök találhatóak, Hőszivattyús fűtés/hűtés gondoskodik a megfelelő hőmérsékletről.
Felújítás után Ön lehet az első lakója az ingatlannak. Infrastruktúra kiváló. Pár percen belül minden elérhető (belváros, iskolák, WestEnd, számos szórakozási és vásárlási lehetőség, éttermek). A sport kedvelői a közeli Margit szigeten mozoghatnak kedvükre. Közlekedés kiváló (M3, 2-es, 4-es, 6-os villamos, 9-es, 15-ös, 26-os, 115-ös busz, 75-ös, 76-os trolibusz). Közös ktg.: 21.000 Ft Bérleti díj: 2000 euró + 2 havi kaució Érd.: +
Property type
apartment
Rooms
3
Size
98 m²
Price
718 000 Ft
Price per m²
7327 Ft
The listing is located at Morrison's 2, 1055 Budapest, Szent István körút 11., Hungary
Loading map