1062 Budapest, Andrássy út 73-75., Hungary
350 000 Ft / month
Prémium lakás kiadó a belváros szívében – költözz be azonnal! Budapest VI. kerületében, mindössze 300 méterre a Deák Ferenc tértől, a modern Heléna házban kiadó egy 47 nm-es, nappali + 1 hálószobás, erkélyes lakás a 3. emeleten. Miért fogod imádni? - Kiváló lokáció – minden karnyújtásnyira - Hangszigetelt ablakok a nyugodt pihenésért - Redőnyök minden helyiségben - Igényesen berendezett, prémium minőségű bútorokkal - Modern, fiatalos, azonnal költözhető állapot - Teljesen felszerelt konyha: sütő, főzőlap, mikrohullámú sütő, mosogatógép – minden adott a kényelmes mindennapokhoz. - Fürdőszoba extrákkal: épített zuhany, mosógép, vasalódeszka, ruhaszárító – praktikus és stílusos. - Hálószoba: kényelmes cm-es franciaágy és nagy kapacitású tolóajtós szekrény. - Nappali: klíma, okos TV – tökéletes kikapcsolódáshoz. További előnyök: - 24 órás portaszolgálat a házban - Biztonságos, rendezett környezet Költségek: - Bérleti díj: Ft/hó - Közös költség: 36 000 Ft/hó - Fűtés előleg: 3 800 Ft/hó (éves elszámolással) - Villany, víz fogyasztás alapján - 2 havi kaució szükséges Ideális választás azoknak, akik modern, kényelmes és exkluzív otthont keresnek Budapest egyik legjobb részén. Ne maradj le róla – ilyen lakások ritkán elérhetők! Hívj most, és nézd meg személyesen!
Prémium lakás kiadó a belváros szívében – költözz be azonnal! Budapest VI. kerületében, mindössze 300 méterre a Deák Ferenc tértől, a modern Heléna házban kiadó egy 47 nm-es, nappali + 1 hálószobás, erkélyes lakás a 3. emeleten. Miért fogod imádni? - Kiváló lokáció – minden karnyújtásnyira - Hangszigetelt ablakok a nyugodt pihenésért - Redőnyök minden helyiségben - Igényesen berendezett, prémium minőségű bútorokkal - Modern, fiatalos, azonnal költözhető állapot - Teljesen felszerelt konyha: sütő, főzőlap, mikrohullámú sütő, mosogatógép – minden adott a kényelmes mindennapokhoz. - Fürdőszoba extrákkal: épített zuhany, mosógép, vasalódeszka, ruhaszárító – praktikus és stílusos.
- Hálószoba: kényelmes cm-es franciaágy és nagy kapacitású tolóajtós szekrény. - Nappali: klíma, okos TV – tökéletes kikapcsolódáshoz. További előnyök: - 24 órás portaszolgálat a házban - Biztonságos, rendezett környezet Költségek: - Bérleti díj: Ft/hó - Közös költség: 36 000 Ft/hó - Fűtés előleg: 3 800 Ft/hó (éves elszámolással) - Villany, víz fogyasztás alapján - 2 havi kaució szükséges Ideális választás azoknak, akik modern, kényelmes és exkluzív otthont keresnek Budapest egyik legjobb részén. Ne maradj le róla – ilyen lakások ritkán elérhetők! Hívj most, és nézd meg személyesen!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
350 000 Ft
Price per m²
7447 Ft
The listing is located at 1062 Budapest, Andrássy út 73-75., Hungary
Loading map