2 rooms apartment of 75m² in Budapest

1072 Budapest, Nagy Diófa utca 34., Hungary

280 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca, 3. emelet

VII. kerületben, a Kertész utcában, liftes társasház 3. emeletén kiadásra kínálok egy 75 nm-es, 2 szobás, cirkófűtéses, bútorozatlan, udvari nézetű lakást. A lakás jó elosztású, csendes, rendezett társasházban található. Közös költség: 40 000 Ft/hó, amely tartalmazza a korlátlan vízfogyasztást, a felújítási alapot, a lift üzemeltetését és a szemétszállítást. A lakás hosszú távra kiadó. További információért kérem, keressen bizalommal. Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

75 m²

Price

280 000 Ft

Price per m²

3733 Ft

Map

The listing is located at 1072 Budapest, Nagy Diófa utca 34., Hungary

Loading map