4 rooms apartment of 106m² in Budapest

Étterem (4. emelet), 1528 Budapest, Szanatórium utca 19., Hungary

990 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, XII. kerület, 2. emelet

XII kerület budai zöldövezet kiemelt részén KIADÓ egy második emeleti, 106 nm-es, négyszobás, panorámás lakás.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

106 m²

Price

990 000 Ft

Price per m²

9340 Ft

Map

The listing is located at Étterem (4. emelet), 1528 Budapest, Szanatórium utca 19., Hungary

Loading map