3 rooms apartment of 70m² in Budapest

Angyalföld, 1131 Budapest, Kámfor utca ., Hungary

406 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Budapest 13. kerületében Angyalföldön keresi új bérlőjét egy 2021-es építésű 8 szintes társasház 6. emeleti, 70 nm-es nappali+ 2 hálós amerikai konyhás bútorozott, klimatizált, gépesített napfényes lakása. Nappalijához 4 nm-es erkély kapcsolódik. Fűtése házközponti, padlófűtéssel. Azonnal költözhető, kisállat vihető, a minimális bérleti idő 1 év, 3,5 hónap kaucióval. Beálló bérelhető a teremgarázsban 30 eFt+ÁFA, tároló pedig 15 eFt+ÁFA havi díjért. A lakópark mind autóval, mind tömegközlekedéssel könnyen elérhető a városközpontból. A lakóparktól gyalogos távolságra megtalálható minden, amire szükségünk lehet: éttermek, bevásárlási lehetőségek, sportlétesítmények, iskolák, óvodák és gyógyszertár. Megtekintése előre egyeztetett időpontban rugalmasan megoldható. Teljes körű ügyintézéssel állunk az eladók és a vevők rendelezésére!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

406 000 Ft

Price per m²

5800 Ft

Map

The listing is located at Angyalföld, 1131 Budapest, Kámfor utca ., Hungary

Loading map