3 rooms apartment of 77m² in Budapest

1139 Budapest, Frangepán utca 7., Hungary

300 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca, 2. emelet

Újlipótvárosban a Visegrádi utcában, teljes körűen felújított, igényes lakás hosszú távra kiadó. Az ingatlan 77nm-es, magas emeleti és világos saroklakás, tágas terekkel. A konyha gépesített, elektromos háztartási eszközökkel felszerelt ingatlan. A további bútorozás megbeszélés tárgyát képezi. Hosszútávra kiadó, 1 havi bérleti díj + 2 havi kaució szükséges.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

300 000 Ft

Price per m²

3896 Ft

Map

The listing is located at 1139 Budapest, Frangepán utca 7., Hungary

Loading map