Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 59m² in Budapest

1138 Budapest, Róbert Károly körút 16/b., Hungary

200 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kiadó téglalakás, albérlet,Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Róbert Károly körút, 1. emelet

2 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBÁS! DUNÁHOZ KÖZELI! Kiadó a 13. kerületben a Róbert Károly körúton egy DUNÁHOZ KÖZELI, csendes Társasház, 1. emeleti (LIFT VAN), 59 nm-es, 2 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBÁS, BÚTOROZOTT ÉS GÉPESÍTETT (sütő, hűtőszekrény, mikró, mosógép, TV), BEÉPÍTETT ERKÉLYES, parkra néző kiváló elrendezésű lakása. Bérleti díj: Ft/hó Közös költség: 20.000 Ft/hó Fűtés: Távfűtés, egyedi méréssel A közlekedés kiváló: AZ M3-AS METRÓ, AZ 1-ES VILLAMOS valamint a BKK buszok (26, 32, 115, 120, 950-es éjszakai) és a távolsági buszok PÁR PERCES SÉTÁVAL ELÉRHETŐEK! A környék parkosított, a Dagály fürdő és a Margitsziget kényelmes sétával PÁR PERC ALATT ELÉRHETŐ! A dohányzás CSAK a lakáson kívül megengedett, KISÁLLAT NEM hozható! A lakás minimum 1 évre kiadó, 2 havi kaució és az 1. tárgyhavi díj megfizetése után JÚNIUSTÓL költözhető. Keressen bizalommal hétköznap óra között! Hétvégén sms-ben érdeklődhet, legkésőbb hétfőn visszajelzek!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

59 m²

Price

200 000 Ft

Price per m²

3390 Ft

Map

The listing is located at 1138 Budapest, Róbert Károly körút 16/b., Hungary

Loading map