1012 Budapest, Tábor utca 6., Hungary
500 000 Ft / month
I. kerületben, 126 nm-es, nagy teraszos, loft jellegű, tetőtéri lakás kiadó. Az ingatlan amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba + 2 fürdőszoba (en-suite, 2 gardróbszoba helyiségekből áll. A terasz 12 nm-es. A lakás kandallóval, riasztóval, légkondival felszerelt. Azonnal költözhető!
I. kerületben, 126 nm-es, nagy teraszos, loft jellegű, tetőtéri lakás kiadó. Az ingatlan amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba + 2 fürdőszoba (en-suite, 2 gardróbszoba helyiségekből áll.
A terasz 12 nm-es. A lakás kandallóval, riasztóval, légkondival felszerelt. Azonnal költözhető!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
126 m²
Price
500 000 Ft
Price per m²
3968 Ft
The listing is located at 1012 Budapest, Tábor utca 6., Hungary
Loading map