Listed today

1 room apartment of 42m² in Boconád

3368 Boconád, Hungary

160 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

nyaraló kiadó - boconád - heves megye

Fedezze fel ezt a lenyűgöző nyaralót! Csak 1 órára Budapesttől, 20–25 percre Egerszalóktól és a Demjéni Termálfürdőtől, valamint 30 percre Gyöngyöstől, Boconádon, a Fárasztó Horgászó és Ökopark területén. Itt a kikapcsolódás és a természet közelsége garantált, ideális választás mindazoknak, akik a nyugalomra és pihenésre vágynak. Épület és felszereltség: A 2025-ben épült, könnyűszerkezetes nyaraló 42 nm-es alapterülettel rendelkezik, amelyen egy tágas szoba és két félszoba található, így barátokkal vagy családdal együtt is kényelmesen élvezheti a ház nyújtotta lehetőségeket. Az ingatlan modern kialakítású, teljes komforttal felszerelt, villanyfűtéssel és split klímával biztosítja a kellemes hőmérsékletet egész évben. Telek és kilátás: A 600 nm-es telek parkolási lehetőséget biztosít az udvaron. A délnyugati tájolásnak köszönhetően a napfény végigkíséri a napot, míg a vízre néző kilátás tökéletes helyszínt kínál a reggeli kávézásokhoz vagy a naplementék megcsodálásához. Befektetési lehetőség: A nyaraló bútorozott, azonnal birtokba vehető, IKEA bútorokkal és Leziter fürdőszobával felszerelve. Magyar Turisztikai Szálláshely minősítő 2 csillagos minősítést adott, és a helyi önkormányzat engedélyezte szálláshelyként történő kiadását, így akár kiadásból is profitálhat. 2 napra: 35.000.-ft/nap. 2-20 napra 30.000.-ft/nap 30 naponta .-ft/hó + rezsi Kapcsolat: Markó Gergely – (hétvégén is)

Property type

apartment

Rooms

1

Size

42 m²

Price

160 000 Ft

Price per m²

3810 Ft

Map

The listing is located at 3368 Boconád, Hungary

Loading map