1 room apartment of 57m² in Budapest

1093 Budapest, Lónyay utca 37/a-b., Hungary

13 929 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

RiverCity Apartments

Világos, modern apartmanjaink külön hálószobával és nappalival kínálnak kényelmes, otthonos szállást akár négy fő számára, mindössze néhány perc sétára a Duna-parttól. A hálószobában kényelmes franciaágy, a nappaliban pedig kihúzható kanapé szolgálja a pihenést, így az apartman ideális családoknak, pároknak vagy barátoknak. A tágas nappali–étkező térben egy négyfős asztal kapott helyet, amely étkezéshez és munkához is kiválóan használható. A teljesen felszerelt konyha minden igényt kielégít: elektromos tűzhellyel és sütővel, mikrohullámú sütővel, mosogatógéppel, hűtővel, mosógéppel, Nespresso kávéfőzővel, vízforralóval, kenyérpirítóval, valamint tányérokkal, poharakkal, evőeszközökkel és főzőedényekkel. Az apartman légkondicionált, felszerelt nagyméretű okos TV-vel, gyors WiFi-vel és kábeles internettel, hogy vendégeink a tartózkodás teljes ideje alatt kényelmesen érezhessék magukat. Az apartmanok elhelyezkedése változatos: egyes lakások egy hangulatos, nyugodt utcára néznek a Duna felé eső oldalon, míg mások a társasház csendes, zöld belső udvarára. A folyó körülbelül 300 méterre található, és néhány apartmanból a fák lombjai között részleges kilátás nyílik a Dunára. A lakásokhoz saját, asztallal és székekkel berendezett terasz is tartozik, amely tökéletes helyszín egy kellemes reggeli kávéhoz vagy egy nyugodt esti beszélgetéshez.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

57 m²

Price

13 929 €

Price per m²

244 €

Map

The listing is located at 1093 Budapest, Lónyay utca 37/a-b., Hungary

Loading map