Listed yesterday

1 room apartment of 94m² in Budapest

5th district, Budapest, Hungary

718 320 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartment for rent, Budapest, District V

Translated text Original text Kiadó Budapest, V.ker. Szent István körúton - Jászai Mari és a Nyugati tér közelében - rendezett, liftes ház IV. emeletén, tulajdoni lapon 94 nm-es, de a valóságban 98 nm-es, FELÚJÍTOTT, utcára néző, amerikai konyhás, 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, mosókonyhás, vendég wc-s, bútorozott, gépesített, RIASZTÓS lakás. Konyhája teljesen felszerelt, ezenkívül mosógép és szárítógép is van. Ablakain elektromos redőnyök találhatóak. Hőszivattyús fűtés/hűtés gondoskodik a megfelelő hőmérsékletről. Felújítás után Ön lehet az első lakója az ingatlannak. Infrastruktúra kiváló. Pár percen belül minden elérhető (belváros, iskolák, WestEnd, számos szórakozási és vásárlási lehetőség, éttermek). A sport kedvelői a közeli Margit szigeten mozoghatnak kedvükre. Közlekedés kiváló (M3, 2-es, 4-es, 6-os villamos, 9-es, 15-ös, 26-os, 115-ös busz, 75-ös, 76-os trolibusz). Közös ktg.: 21.000 Ft Bérleti díj: 2000 euró + 2 havi kaució Érd.: +

Property type

apartment

Rooms

1

Size

94 m²

Price

718 320 Ft

Price per m²

7642 Ft

Map

The listing is located at 5th district, Budapest, Hungary

Loading map