Listed yesterday

1 room apartment of 73m² in Nyíregyháza

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hungary

150 000 Ft / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartment for rent, Nyíregyháza

Translated text Original text Nyíregyháza Malomkertben, a Kórház közelében 73 nm-es, 2 szoba + amerikai konyhás, külön fürdő és wc, spájz, járólap és parketta burkolattal, egyedi gázfűtéssel rendelkező, műanyag nyílászárókkal redőny és szúnyoghálóval szerelve kiadó. 2 db nagy erkély, 2 db klíma,, acél biztonsági bejárati ajtóval, teljes gépészettel, teljes bútorzattal, szigetelt 4 emeletes liftes társasház 2. emeletén saját tárolóval kiadó. Ár:Ft/hó+rezsi/2havi kaució.Az ingatlan azonosítója: 99467Érdeklődni: + Az ingatlan azonosítója: 99467 Érdeklődni: +

Property type

apartment

Rooms

1

Size

73 m²

Price

150 000 Ft

Price per m²

2055 Ft

Map

The listing is located at Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hungary

Loading map