Listed yesterday
4028 Debrecen, Ember Pál utca 4/B., Hungary
150 000 Ft / month
Debrecen Belvárosában, pár percre a villamos vonalától a Szent Anna utcában, kiadó egy 30 nm-es, 1 szobás, teljes berendezett és gépesített, klimatizált, gáz-cirkó fűtésű lakás. Az ingatlanhoz tartozik 1 db fix autóbeálló a társasház zár udvarában. Szerződéskötéskor 1 havi bérleti díj + 2 havi kaució szükséges, minimum 1 éves szerződéssel. Azonnal költözhető Bérleti díj: 150eFt/hó + rezsi
Debrecen Belvárosában, pár percre a villamos vonalától a Szent Anna utcában, kiadó egy 30 nm-es, 1 szobás, teljes berendezett és gépesített, klimatizált, gáz-cirkó fűtésű lakás. Az ingatlanhoz tartozik 1 db fix autóbeálló a társasház zár udvarában.
Szerződéskötéskor 1 havi bérleti díj + 2 havi kaució szükséges, minimum 1 éves szerződéssel. Azonnal költözhető Bérleti díj: 150eFt/hó + rezsi
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
150 000 Ft
Price per m²
5000 Ft
The listing is located at 4028 Debrecen, Ember Pál utca 4/B., Hungary
Loading map