Listed today
3529 Miskolc, Petneházy Dávid utca ., Hungary
100 000 Ft / month
Kiadó Miskolc kedvelt helyén a Csabai kapuban egy 53 nm-es, 2 szobás, 2026-ban felújított 3. emeleti lakás 4 emeletes tégla épületben bútorozatlanul. A fűtést gázkonvektor, a melegvizet átfolyós gázvízmelegítő biztosítja. A felújítás a fürdőszoba kivételével minden helyiséget érintett. A bejárati ajtó és nyílászárók cseréje megtörtént, a helyiségeket kifestették, újraburkolták, a konyhában a gázkonvektor cseréje is megtörtént. Elsősorban egyedülállók és párok jelentkezését várjuk! A tömegközlekedés kiváló, a buszmegálló közelsége miatt a belváros, egyetem pár perc alatt elérhető. A társasház környékén a parkolás díjmentes. Szerződéskötéskor 1 havi díj + 2 havi kaució fizetendő! További információért és azbingatlan megtekintéséért hívjon bizalommal.
Kiadó Miskolc kedvelt helyén a Csabai kapuban egy 53 nm-es, 2 szobás, 2026-ban felújított 3. emeleti lakás 4 emeletes tégla épületben bútorozatlanul. A fűtést gázkonvektor, a melegvizet átfolyós gázvízmelegítő biztosítja. A felújítás a fürdőszoba kivételével minden helyiséget érintett. A bejárati ajtó és nyílászárók cseréje megtörtént, a helyiségeket kifestették, újraburkolták, a konyhában a gázkonvektor cseréje is megtörtént.
Elsősorban egyedülállók és párok jelentkezését várjuk! A tömegközlekedés kiváló, a buszmegálló közelsége miatt a belváros, egyetem pár perc alatt elérhető. A társasház környékén a parkolás díjmentes. Szerződéskötéskor 1 havi díj + 2 havi kaució fizetendő! További információért és azbingatlan megtekintéséért hívjon bizalommal.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
100 000 Ft
Price per m²
1887 Ft
The listing is located at 3529 Miskolc, Petneházy Dávid utca ., Hungary
Loading map