Listed 6 days ago
Csokonai Nemzeti Színház, 4000 Debrecen, Ady park ., Hungary
300 000 Ft / month
Leírás Kiadó 53 nm-es, nappali + hálószobás, bútorozott, gépesített 3. emeleti erkélyes lakás a Párizsi Udvar V. ütemében, 1 külföldi személy részére! Lakásbiztosítások akár havi 1729 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Leírás Kiadó 53 nm-es, nappali + hálószobás, bútorozott, gépesített 3. emeleti erkélyes lakás a Párizsi Udvar V.
ütemében, 1 külföldi személy részére! Lakásbiztosítások akár havi 1729 Ft-ért! Kattintson a részletekért!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
300 000 Ft
Price per m²
5660 Ft
The listing is located at Csokonai Nemzeti Színház, 4000 Debrecen, Ady park ., Hungary
Loading map